Купити акумулятор 36 вольт від "Квантова Енергія": базові відомості

Купити акумулятор 36 вольт від

Акумулятор виступає пристроєм для накопичування електроенергії багаторазової дії. Робочий цикл такого агрегату – заряджання та розряджання. У разі потреби, сьогодні кожен може купити акумулятор 36 вольт від "Квантова Енергія" чи інші варіанти  для своїх потреб.

Для того щоб акумулятор став джерелом струму його потрібно заряджати. Для накопичення енергії через пристрій пропускається електричний струм практично від будь-якого джерела. Після того як акумулятор зарядиться його можна застосовувати як автономне джерело струму. АКБ - це абревіатура, яка розшифровується як акумуляторна кислотна батарея. Як правило, це кілька батарей, об’єднаних послідовно. Якщо хтось чув про ДБЖ (Джерела безперебійного живлення), вони так само створюються на основі батарей. Електрохімічні реакції, що протікають всередині акумуляторів, напряму відштовхуються від матеріалів. Незмінно важливий електричний параметр – це напруга, що може мінятися в межах від 1 до 3.4 Вольта.

Сучасні акумулятори та їх застосування

Акумуляторні батареї забезпечують резервне живлення у тих випадках, коли немає основного. В сучасних пристроях, акумуляторні батареї виступають в принципі основним джерелом електропостачання і популярні сьогодні смартфони – чудове тому підтвердження.

Типи та особливості акумуляторів

У будь-якого акумулятора доволі різна методика виробництва. Таким чином, кожен вид існуючих пристроїв підходить для різних цілей.

Які сьогодні види акумуляторів зустрічаються:

  • Літій-залізо-фосфатні акумулятори, в яких анод виконаний з графіту та вуглецю з металевою підкладкою, а катод – з фосфату та заліза.
  • Нікель-Кадмієві АКБ (NiCd) вже доволі широко використовуються у всьому світі, проте мають відносно низьку енергоємність. NiCd використовується там, де потрібен довгий термін служби, висока швидкість розряду і має значення ціна.
  • NiMH не містить токсичних металів. Використовуються у конструкціях смартфонів і портативних мобільних гаджетів.
  • Свинцеві акумуляторні батареї є доволі економічними для збільшення потужності пристроїв, якими вони живляться, проте вони мають низький опір всередині.
  • Li‑ion акумуляторні батареї, які технологічно відрізняються порівняною крихкістю, тому для забезпечення безпеки необхідний особливий захист. Застосування відшукали в ноутбуках і смартфонах.

Що робити для подовження терміну служби портативної електростанції?

Говорячи про обслуговування, акумулятори бувають обслуговуваними та необслуговуваними. Перші варіанти потребують періодичного поповнення електроліту. Якщо ви придбали акумулятор, який потребує перевірки акумуляторної рідини, не забувайте виконувати процедуру огляду щодва місяці. Для поповнення рівня електроліту треба щоб у авто завжди знаходилася ємність дистильованої води. Акумуляторні батареї, що не потребують обслуговування, повинні бути просто своєчасно зарядженими.