PDA

Просмотр полной версии : Алкоголь...Як позбутися


interfan
16.12.2006, 00:33
Як позбутися цієї отрути..Ваши поради....Я не знаю вже :sad:

Дед Мороз
16.12.2006, 00:50
1) Не покупать шмурдяк
2) Не подговаривать других покупать шмурдяк
3) Не пить шмурдяк
4) Перейти ан светлое пиво в ограниченых дозах
5) Отказаться от пива
6) Будучи пьяным получить по морде от гопников и отдать им деньги с мобильником

interfan
16.12.2006, 00:58
1) Не покупать шмурдяк
2) Не подговаривать других покупать шмурдяк
3) Не пить шмурдяк
4) Перейти ан светлое пиво в ограниченых дозах
5) Отказаться от пива
6) Будучи пьяным получить по морде от гопников и отдать им деньги с мобильником

Хня..Безгулзді поради,не ображайся пліз...

Сік чи кола за смаком краще ніж будь-який середньо або сильноалкогольнмий напій...Але чому ми п*єм самне алкоголь???

Maidrax
16.12.2006, 01:07
Як правило якщо немає компанії то немає пьянок...
Коли ти тоді ходив з живчиком всі в компанії це усвідомлювали і не підбурювали бухати.
Поки ніхто не каже "а тепер випьемо за сагітаріусів" пити як правило не дуже хочется...

Треба щоб просто перестали організовувати пьянки. Але так як пьянки організовуеш майже завжди ти - почни з себе =)

interfan
16.12.2006, 01:16
Як правило якщо немає компанії то немає пьянок...
Коли ти тоді ходив з живчиком всі в компанії це усвідомлювали і не підбурювали бухати.
Поки ніхто не каже "а тепер випьемо за сагітаріусів" пити як правило не дуже хочется...

Треба щоб просто перестали організовувати пьянки. Але так як пьянки організовуеш майже завжди ти - почни з себе =)
Хм...а ти що не бачиш що з 90% моїх знайомих або друзів неможило поспілукуватися так гарно натреверезо? Або у таких розмовах нема тієї щирості що з*являється напітпитку?

Зникає цинизім, пряма брехня та інше...Так ти пізнеєш людину..Але якою ціною...

Чому куми збираються за пляшкою горілки, друзі за келихом пива, тощо???? Чому така культура вкорінилося у наших серцях та душах так глибоко?

Maidrax
16.12.2006, 01:53
Хм...а ти що не бачиш що з 90% моїх знайомих або друзів неможило поспілукуватися так гарно натреверезо? Або у таких розмовах нема тієї щирості що з*являється напітпитку?

Зникає цинизім, пряма брехня та інше...Так ти пізнеєш людину..Але якою ціною...

Чому куми збираються за пляшкою горілки, друзі за келихом пива, тощо???? Чому така культура вкорінилося у наших серцях та душах так глибоко?

Ну побачив я тебе двічі сильно напідпитку... Хочеш сказати що це твоє справжнє "я"? :blink:

А культура алкоголю... Не сперечаюсь з тим що у нормальній кількості він полегшує спілкування та підіймає настрій. Але ж чарка горілки, а не кілька пляшок, пляшка пива а не ящик...

interfan
16.12.2006, 02:10
Ну побачив я тебе двічі сильно напідпитку... Хочеш сказати що це твоє справжнє "я"? :blink:

А культура алкоголю... Не сперечаюсь з тим що у нормальній кількості він полегшує спілкування та підіймає настрій. Але ж чарка горілки, а не кілька пляшок, пляшка пива а не ящик...

Я бачив тебе напідпитку...ти зовсім інший :wink:
Культура? Починається усе з пляшки гарного грузиньского вина або німецького пива..А закінчується...Хоч і не завджи...Чому люди шукають відради забуття спілкування у плящці?

Maidrax
16.12.2006, 13:52
Я бачив тебе напідпитку...ти зовсім інший :wink:


Та ну? :dry: