PDA

Просмотр полной версии : Бертольд Брехт


Sodin
29.05.2007, 15:31
Это мой любимый зарубежный автор. Его роман "Дела господина Юлия Цезаря" считаю обезательным к чтению для получения избирательного права. Чтоб не думали, что Ленин, Гитлер или вот теперь наши лохотронщики политики придумали что-то новое. :acute:

http://thelib.ru/books/breht_bertold/dela_gospodina_yuliya_cezarya-read.html

В продаже в бумажном виде его вообще найти не могу. :unsure:

Philosopher
30.05.2007, 07:49
интересно...
надо поискать в бумаге... (распечатывать лень, а с экрана читать не люблю...)

Sodin
30.05.2007, 11:02
аналогично.

Я эту книгу как-то в нашей обласной библиотеке брал на украинском. Лет 10-15 назад...

interfan
30.05.2007, 16:37
Мда.. Сходив за посиланням, прочитав передмову - імхо дуже добре що це не можно знайти у друкованому вигляді :laugh:

Sodin
22.06.2007, 13:41
Мда.. Сходив за посиланням, прочитав передмову - імхо дуже добре що це не можно знайти у друкованому вигляді :laugh:

Передмова радянських часів. Тоді пропаганда була настільки сильною, що інколи не боялися друкувати гарні книжки, які вчать думати. І книга, насамперед, вчить мислити в умовах демократії (радянські люди на виборах вибору як такого не мали...) А передмова як правило покликана невелювати небажані для соціалістичної Батьківщини речі, або завуалювати їх (щоб проштовхнути щось гарне в друк)

Почитай листи Бориса Стругацького до Штерна. Цікаві речі випливають про тодішне видавництво, і про передмови теж.