PDA

Просмотр полной версии : Ревнощі. Кохання чи недовіра?


Maidrax
23.01.2007, 21:34
Інколи, невіть випадково, ми стаємо причною до ревнощів, часто між нашими друзями.

Я у таких випадках відчуваю себе якось гидко, ніби і не робив нічого поганого, але все одно щось не те (

Давайте обговоримо тему ревнощів більш детально :unsure:

crazy_squirrel
23.01.2007, 21:35
Недовіра имхо

Dmitry
23.01.2007, 21:46
Ревнощі... Інколи вони будують кохання, а інколи руйнують...
Та ототожнювати їх з коханням я б не наважився...
Недовіра... Знов ж таки дивлячись в якому випадку...
Та я схиляюсь більш до недовіри, ніж до кохання

emolya
23.01.2007, 22:07
Я знаю одну людину, його друг почав зустрічатись з дівчиною, вони почали часто втрьох гуляти... згодом ця дівчина почала прогулюватись лише з другом свого хлопця, телефонувати йому... Хлопець дівчини був в цей час вдома чи десь іще, але не був чимись дуже зайнятий.
Так,хлопець з дівчиною свого друга просто друзі, але навіщо так часто бачитись, гуляти вдвох, вони ж можуть гуляти і втрьох. Хай дівчина приведе якось свою подругу...
Мейдракс, якщо в тебе щось схоже, то є привід ревнувати!

Maidrax
23.01.2007, 22:07
Просто...
Коли кохаєш - хочеш щоб кохана зажди була поруч. І само собою негативно реагуєш на те, що вона проводить час з кимось замість тебе.

Я просто не знаю - нормально це чи ні, але я сам трошки такий :(

Maidrax
23.01.2007, 22:09
Я знаю одну людину, його друг почав зустрічатись з дівчиною, вони почали часто втрьох гуляти... згодом ця дівчина почала прогулюватись лише з другом свого хлопця, телефонувати йому... Хлопець дівчини був в цей час вдома чи десь іще, але не був чимись дуже зайнятий.
Так,хлопець з дівчиною свого друга просто друзі, але навіщо так часто бачитись, гуляти вдвох, вони ж можуть гуляти і втрьох. Хай дівчина приведе якось свою подругу...
Мейдракс, якщо в тебе щось схоже, то є привіт ревнувати!

Втрьох можна гуляти, але це не зовсім те, тому що вони собі вдвох самі по собі а я трошки зайвий...
Не можу я так нормально спілкуватись і з нею і з ним (

emolya
23.01.2007, 22:10
а з ким ти раніше познайомився? з дівчиною чи з хлопцем?

Maidrax
23.01.2007, 22:12
В віртуалі з хлопцем, в реалі - з дівчиною... :unsure:

emolya
24.01.2007, 21:34
Ревность присуща каждому, только всем в разной степени...
Ревновать можна, как любимого человека, так и друзей... При чем ревновать можно как и к другим людям, так и к времени, вниманию...
Ревность - это нервы, переживание, слезы, злоба, жестокость... Чем меньше ревнив человек, тем меньше он переживает, нервничает, плачет и т. д.
У ревнивого человека часто возникает "параноя", что тот или те, кого он ревнует, от него что- то скрывает, врёт...

Вобщем, ревность - это плохо! Она делает нас недоверчивыми, злобными, порой даже жестокими...:blink:

Dmitry
24.01.2007, 21:52
Сегодня поднял тему с друзьями по поводу ревности!!! И вот мне высказали мнение: " Ревность удел глупых"...
Ваше мнение по этому поводу?

Maidrax
25.01.2007, 09:31
Удел глупых? Значит я глупый.

Эмоле здоровый плюс один за пост.

Anita2
23.04.2008, 10:10
ну тогда и я глупая
я очень ревнивая.
но ревную молча